Olešnický kvítek 2018

Již se nám opět blíží první srpnová sobota, kdy opět po roce v olešnickém kulturním domě zazní folkové, country a trampské písně – známé i neznámé – v podání mladých muzikantů.

Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program, který stejně jako předešlé roky zahrnuje výtvarné workshopy, nahlédnutí na počítačové hry 90. let a další množství aktivit pro děti všech věkových skupin.

Opět budou připraveny soutěže o zajímavé ceny, mimo jiné také od společnosti kytary.cz.

Soutěžící, kterých je letos zase větší množství, než na minulém ročníku, bude hodnotit odborná porota, jejíž obsazení odhalíme v následujících dnech. Svého vítěze však budete opět moci zvolit také vy – návštěvníci přehlídky. Každý návštěvník letos obdrží dva hlasovací lístky pro hlasování ve dvou kategoriích – dua a skupiny, a sólisté.

Pro všechny návštěvníky bude připraveno také chutné občerstvení, včetně domácích limonád.

Pro letošní rok chystáme také novinku – jelikož chceme šetřit životní prostředí, budou nápoje vydávány do našich nových a speciálních vratných plastových kelímků. Prosíme tak, na tyto kelímky si nachystejte 40,- Kč zálohu, kterou vám po vrácení kelímku opět vrátíme.

Pro návštěvníky platí jako v předešlých ročnících vstupné 50,- Kč. Držitelé platné jízdenky IDS JMK budou mít vstupné ZADARMO!

Těšíme se na vás!

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit na našem Facebooku nebo na e-mailu info@olesnickykvitek.cz.

 

Sledujte nás
TWITTER
Visit Us
Follow Me
INSTAGRAM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
TWITTER
Visit Us
Follow Me
INSTAGRAM