Babský bál + speciální host JOSEF ZÍMA

 

Spolek (na)Moll ve spolupráci s městěm Olešnice a Svazem tělesně postižených Olešnice vás srdečně zvou na znovuobnovený BABSKÝ BÁL! Můžete se na něj těšit 22. února 2020 od 18:00 hodin v Kulturním domě Olešnice na Moravě.

 

Jako speciální host vystoupí JOSEF ZÍMA.

 

K poslechu a především k tanci vám bude hrát skupina M&A Band a to až do půlnoci.

 

Můžete se také těšit na TOMBOLU, OBČERSTVENÍ a další BOHATÝ KULTURNÍ PROGRAM!

 

Vstupné: 100,- Kč

 

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Vlasta Redl – vánoční koncert k 20 letům města Olešnice

K 20 letům města Olešnice jsme se rozhodli vám dát dárek v podobě koncertu Vlasty Redla. Jde o jeho poslední koncert v roce 2019 a je pro nás velkou ctí, že si pro něj vybral právě Olešnici.

Vstupenky:

350,- Kč v předprodeji
400,- Kč na místě

Rezervace vstupenek je možná prostřednictvím facebooku nebo na telefonním čísle +420 776 884 421.

 

Fyzický předprodej: 

Informační Centrum Olešnice, náměstí Míru, tel.: 516 410 400, 679 74 Olešnice
 
Studio ŠARM, Masarykovo náměstí 58, Věra Libichová, tel.: 732 191 695, Bystřice nad Pernštejnem
 
Polička, Michaela Dvořáková, tel.: 732 616 082
 
Zverex, Milan Novotný, U Císařské 11, 680 01 Boskovice
 
Indies, Poštovská 2, 602 00, Brno
Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Blíží se PÁTÝ Olešnický kvítek!

V sobotu 5. října od 13:00 proběhne již pátý ročník soutěžní přehlídky pro mladé muzikanty s názvem Olešnický kvítek, který pořádá olešnický Spolek (na)Moll.

Olešnický kvítek za ty roky ušel obrovskou cestu, ale stále je jeho hlavním cílem vytvářet dobré prostředí pro rozvoj dětí a mládeže v hudebních aktivitách a současně propagovat žánr folk, country a trampské hudby.

Olešnický kvítek 2018

Každoročně dokáží mladí muzikanti v Olešnici překvapit nejen odbornou porotu, která je pečlivě složená z osob majících velké muzikantské zkušenosti (v minulosti zasedli např. Roman „Yetty“ Kobler – frontman skupiny Morčata na útěku, Andrea Horská – muzikálová a divadelní herečka, Patricie Theimerová – houslistka, Ladislav „Pupek“ Chromeček – zakládající člen skupiny Kamelot, Luděk „Savana“ Urbánek – moderátor v rádiu a muzikant), ale také samotné návštěvníky přehlídky, kteří jen marně hledají velké rozdíly s již známými dospělými kapelami.

I letos se tedy diváci mohou těšit na soutěžící jednotlivce a kapely do 20 let a na další doprovodný program. Především na již tradiční a stále velice oblíbené kreativní workshopy pod vedením Ing. Václava Prajse. Vzhledem k tomu, že se Olešnický kvítek dostal ke svému pátému ročníku, a to i přes mnoho překážek, bude program proložen překvapeními a oslavami právě pěti let Olešnického kvítku.

V prostorách kulturního domu v Olešnici bude připraveno pro návštěvníky občerstvení a domácí limonády. Všichni návštěvníci, kteří se u vstupu prokáží platnou jízdenkou IDS JKM, mají jako v předešlých letech vstup zdarma, navíc pro všechny návštěvníky ve věku 5 let, kteří se přihlásí u vstupu, bude připraveno malé překvapení.

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Olešnický kvítek 2018

Již se nám opět blíží první srpnová sobota, kdy opět po roce v olešnickém kulturním domě zazní folkové, country a trampské písně – známé i neznámé – v podání mladých muzikantů.

Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program, který stejně jako předešlé roky zahrnuje výtvarné workshopy, nahlédnutí na počítačové hry 90. let a další množství aktivit pro děti všech věkových skupin.

Opět budou připraveny soutěže o zajímavé ceny, mimo jiné také od společnosti kytary.cz.

Soutěžící, kterých je letos zase větší množství, než na minulém ročníku, bude hodnotit odborná porota, jejíž obsazení odhalíme v následujících dnech. Svého vítěze však budete opět moci zvolit také vy – návštěvníci přehlídky. Každý návštěvník letos obdrží dva hlasovací lístky pro hlasování ve dvou kategoriích – dua a skupiny, a sólisté.

Pro všechny návštěvníky bude připraveno také chutné občerstvení, včetně domácích limonád.

Pro letošní rok chystáme také novinku – jelikož chceme šetřit životní prostředí, budou nápoje vydávány do našich nových a speciálních vratných plastových kelímků. Prosíme tak, na tyto kelímky si nachystejte 40,- Kč zálohu, kterou vám po vrácení kelímku opět vrátíme.

Pro návštěvníky platí jako v předešlých ročnících vstupné 50,- Kč. Držitelé platné jízdenky IDS JMK budou mít vstupné ZADARMO!

Těšíme se na vás!

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit na našem Facebooku nebo na e-mailu info@olesnickykvitek.cz.

 

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Nové webové stránky

Máte pocit, že se tady poslední týdny nic neděje?

Je to tím, že pro vás připravujeme nové webové stránky, s novými fotkami, s novým obsahem a s novými informacemi… Tak snad ještě naše mlčení nějakou chvíli vydržíte!

VÁŠ SPOLEK

naMoll bile pozadi2

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Kytary.cz jako cenný sponzor Olešnického kvítku 2017

Do seznamu sponzorů, díky kterým může Kvítek vůbec být, přibyly také Kytary.cz, které nám poslaly tento záhadný balíček. Co myslíte, že v něm může být?

dárek od kytarcz

My tímto VELICE DĚKUJEME společnosti kytary.cz za jejich podporu. Moc si vážíme každé pomocné ruky, díky které máme pořád chuť a sílu pro vás Kvítek připravovat.

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Co se letos na Olešnickém kvítku bude dít?

schůze Kvítek 1

Tak co, těšíte se? A co byste letos na Kvítku chtěli začít?

Nám už se začíná program částečně rýsovat, ale rádi si necháme poradit od vás!

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Brzy končí možnost pro přihlášení kapel na OLEŠNICKÝ KVÍTEK 2017

Hrajete na hudební nástroj a zpíváte?

Máte hudební skupinu nebo vystupujete sólo?

Chcete ukázat, co umíte a přitom soutěžit o zajímavé ceny?

Je vám do 20 let (včetně)?

POKUD JSTE ODPOVĚDĚLI ČTYŘIKRÁT ANO, PAK PRÁVĚ PRO VÁS JE TU OLEŠNICKÝ KVÍTEK → soutěžní přehlídka mladých muzikantů. A máme pro vás dobrou zprávu! Ještě několik posledních dní se můžete hlásit na její 3. ročník, který se uskuteční 7. října 2017 v Olešnici na Moravě.

Jako v minulých letech je hlavní cenou možnost zahrát si na velkém festivalu Olešnická kytka, který funguje již déle, než 30 let.

Ve hře jsou samozřejmě i další ceny a každý vystupující dostane účastnický balíček.

Přihlašovací formulář můžete vyplnit zde na webových stránkách pod odkazem PŘIHLASTE SE. Další informace vám rádi poskytneme na našem e-mailu info@olesnickykvitek.cz nebo na naší Facebookové stránce FACEBOOK.COM/OLESNICKYKVITEK.

leták IDS 2017

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

Olešnický kvítek 2017 se uskuteční 7. října

Jak již jistě většina z vás ví, tak 3. ROČNÍK dětské soutěžní přehlídky OLEŠNICKÝ KVÍTEK se uskuteční 7. října 2017.


Stále ještě platí, že skupiny a jednotlivci do 20 let včetně, kteří se chtějí přihlásit do soutěžní části přehlídky, mají tu šanci – a to do konce srpna 2017. Přihlašovací formulář je možné vyplnit online na těchto webových stránkách v sekci PŘIHLASTE SE.

Přesná pravidla jsou k dispozici v sekci OLEŠNICKÝ KVÍTEK, pod odkazem Pravidla.

Zájemci, kteří chtějí znát novinky hned mezi prvními se mohou přidat da facebookovou událost na adrese: https://www.facebook.com/events/116584548895859/

Těší se na vás organizátoři!

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM

OLEŠNICKÝ KVÍTEK 2017 – přihlašování

Již od dnešního dne je možné se hlásit na další ročník dětské soutěžní přehlídky mladých muzikantů – OLEŠNICKÝ KVÍTEK!

Kapely i jednotlivci do 20 let (včetně) se mohou hlásit zde na webových stránkách v sekci PŘIHLASTE SE!

Pro více informací také nahlédněte do sekce Pravidla, kde naleznete základní informace o tom, kdo se vlastně může hlásit a za jakých podmínek.


 

A je vážně o co soutěžit! VÍTĚZ OLEŠNICKÉHO KVÍTKU bude mít stejně jako v předešlých letec možnost vystoupit na 33. ročníku festivalu OLEŠNICKÁ KYTKA, vyhraje mnoho cen a mimo jiné také originální keramické sošky.

Každý z účastníků obdrží účastnické ceny, navíc bude na soutěži dostane hodnotnou zpětnou vazbu od odborné poroty, která je sestavena ze známých osobností a muzikantů, kteří svému řemeslu opravdu rozumí.

Sledujte nás
Facebook
Facebook
INSTAGRAM
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
INSTAGRAM