KINDR ČUNDR

Vydejte se společně s námi na čundr s přespáním pod širým nebem!

KINDR ČUNDR je určen pro rodiče s dětmi, kteří společně s námi budou chtít vyrazit do přírody na, možná trochu netypický, čundr.

Rodiny s menšími dětmi mohou přespat také ve stanu, který po předchozí domluvě na místo určení dovezeme, ale hrdinové stejně spí venku. Po domluvě odvezeme také spacáky a další nezbytnosti, které nebudete chtít nést na zádech.

Primárně je místo určení tajné, ať se máte na co těšit, ale pokud se bojíte, zda děti pěší cestu zvládnou, tak nám neváhejte napsat e-mail a my vám místo, kde budeme spát rádi sdělíme.

S sebou mějte věci na přespání a sváču podle chuti. Jídlo cíleně nezajišťujeme, neboť trefit se do chuti všem je prakticky nemožné a risk by v tomto případě nebyl zisk, ale hlad. Tedy kdo rád pečenou kačenku se zelíčkem, tak určitě vzít a může počítat s tím, že bude mít hodně kamarádů.

Pití bude zajištěno na místě, jak studené, tak teplé.

Pro děti bude připraveno aktivní vyžití, hry a nějaké drobné pochutiny.

Budeme vyrážet 4. 8. 2018 z náměstí od COOPu. Čas odchodu bude ještě upřesněn, předběžně počítejte s 15:00.

Prosíme, přihlašujte se prostřednictvím e-mailu kindrcundr@spoleknamoll.cz ve kterém uvedete, kolik členů se zúčastní (kolik z nich bude dětí) a zda budete chtít něco na místo přespání odvézt.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
TWITTER
Visit Us
Follow Me
INSTAGRAM