KINDR ČUNDR

Zajímá vás, jak jsme si užili KINDR ČUNDR? Pak se můžete podívat na pár fotografií na naší FACEBOOKOVÉ STRÁNCE!

My tímto také děkujeme všem zúčastněným, za více než příjemně strávený den a úžasnou atmosféru. A v příštím roce se budeme opět těšit!

Budeme se na vás těšit na facebooku Olešnický kvítek, zde na našich webových stránkách a na dalších společných akcích.

Pokud se vám náš KINDR ČUNDR líbil, dejte nám vědět, pokud byste se dalšího chtěli zúčastnit s námi – to můžete udělat na kindr-cundr@olesnickykvitek.cz nebo prostřednictvím zpráv na našem facebookovém profilu.


______________________________________________


Vydejte se společně s námi na čundr s přespáním pod širým nebem!

KINDR ČUNDR je určen pro rodiče s dětmi, kteří společně s námi budou chtít vyrazit do přírody na, možná trochu netypický, čundr.

Rodiny s menšími dětmi mohou přespat také ve stanu, který po předchozí domluvě na místo určení dovezeme, ale hrdinové stejně spí venku. Po domluvě odvezeme také spacáky a další nezbytnosti, které nebudete chtít nést na zádech.

Primárně je místo určení tajné, ať se máte na co těšit, ale pokud se bojíte, zda děti pěší cestu zvládnou, tak nám neváhejte napsat e-mail a my vám místo, kde budeme spát rádi sdělíme.

S sebou mějte věci na přespání a sváču podle chuti. Jídlo cíleně nezajišťujeme, neboť trefit se do chuti všem je prakticky nemožné a risk by v tomto případě nebyl zisk, ale hlad. Tedy kdo rád pečenou kačenku se zelíčkem, tak určitě vzít a může počítat s tím, že bude mít hodně kamarádů.

Pití bude zajištěno na místě, jak studené, tak teplé.

Pro děti bude připraveno aktivní vyžití, hry a nějaké drobné pochutiny.

Budeme vyrážet 16. 7. 2016 z náměstí od COOPu. Čas odchodu bude ještě upřesněn.

Prosíme, přihlašujte se prostřednictvím e-mailu kindr-cundr@olesnickykvitek.cz ve kterém uvedete, kolik členů se zúčastní (kolik z nich bude dětí) a zda budete chtít něco na místo přespání odvézt.

KINDR čundr - poster-16

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
INSTAGRAM